O nas

Organizator turnusów rehabilitacyjnych
z dofinansowaniem PFRON

Nadmorskie uzdrowisko kilka kroków od morza, dobroczynne właściwości ciechocińskiej solanki czy wyjątkowy mikroklimat beskidzkiej przyrody a także orzeźwiające powietrze polskich gór... To wszystko proponujemy naszym kuracjuszom!

Z przyjemnością pomożemy w wyborze idealnego ośrodka rehabilitacyjnego, który zapewni Państwu wymarzone wczasy zdrowotne i pomoże w szybszym powrocie do zdrowia i dobrego samopoczucia.

info_01.jpg
Zarezerwuj już dziś!
GET STARTED

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!

Tel: 58 551-62-10
Tel: 503-801-061

Please, enter your name
Please, enter your phone number
Please, enter your e-mail address Mail address is not not valid
Please, enter your message

Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PFRON

Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turnusów Rehabilitacyjnych Wojewody Pomorskiego OR/22/16/21 ważny do 19.12.2024 r

Zajmujemy się organizacją turnusów rehabilitacyjnych z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) oraz turnusów rehabilitacyjnych pełnopłatnych. Ponadto proponujemy również profilaktyczne wczasy zdrowotne w znakomitych uzdrowiskach na terenie całego kraju oraz w Słowacji słynącej z doskonałych wód termalnych.

Współpracujemy z ośrodkami rehabilitacyjnymi oraz sanatoriami NFZ o wysokim standardzie zakwaterowania, bazy rehabilitacyjnej oraz bogatym programie dodatkowych świadczeń.

pfron_01.png

Turnusy pełnopłatne

Oferujemy turnusy sanatoryjne pełnopłatne, wczasy zdrowotne profilaktyczne w Uzdrowiskach na terenie całego Kraju, oraz zasobnej w wody termalne Słowację.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę wyjazdów zdrowotnych?

  • Zaplanujemy szczegółowo cały program turnusu rehabilitacyjnego (np. profilaktyczny, rehabilitacyjny).
  • Gwarantujemy doskonałą bazę zabiegową w ramach świadczeń rehabilitacyjnych.
  • Organizujemy wyjazdy do najpiękniej położonych miejsc w Polsce.
  • W naszej ofercie znajdują się tylko te sanatoria, które zapewniają wysoką jakość obsługi z wysokim standardem zakwaterowania oraz profesjonalną bazą rehabilitacyjną.
  • Gwarantujemy także smaczne zbilansowane menu w każdym ośrodku.
  • Proponujemy atrakcyjne programy integracyjne w ramach turnusów rehabilitacyjnych, podczas których goście nawiązują ciekawe znajomości.
  • Przygotowujemy także interesujące programy kulturalne oraz wycieczki, z których chętnie korzystają nasi kuracjusze.
  • A ponadto zapewniamy ciepłą i pełną życzliwości atmosferę tak potrzebną do dobrego samopoczucia, dobrej rehabilitacji i szybkiego powrotu do zdrowia.

Organizator turnusów rehabilitacyjnych z dofinansowaniem PFRON

Nadmorskie uzdrowisko kilka kroków od morza, dobroczynne właściwości ciechocińskiej solanki czy wyjątkowy mikroklimat beskidzkiej przyrody a także orzeźwiające powietrze polskich gór...

Search